Kvalitné registračné pokladne – základ vášho podnikania.

Registračné pokladnice – zariadenia, bez ktorého sa váš obchod, autoservis, bar, reštaurácia, butik či akákoľvek iná prevádzka nezaobíde. Pripravili sme pre vás širokú ponuku kvalitných registračných pokladníc od overených výrobcov. Komplexnosť nášho portfólia produktov dopĺňa tiež príslušenstvo k pokladniciam a ponuka užitočných služieb, vďaka ktorým bude vaša práca s pokladnicami ešte efektívnejšia.

Registračnú pokladnicu vyberajte podľa vlastností, ktoré má spĺňať

Sami najlepšie viete, čo by vaša registračná pokladnica mala spĺňať. Vďaka jednoduchému filtrovaniu rýchlo nájdete takú, ktorá sa ideálne hodí práve pre vás.

Jedným zo základných parametrov je, koľko dokladov denne potrebujete spracovať. Máme pokladnice, ktoré sú vhodné pre prevádzky s počtom dokladov do 100. Nezabúdame však ani na tých z vás, ktorí potrebujú registračnú pokladnicu pre viac ako 100 dokladov denne.

Samozrejmosťou je výber eKasa pokladníc podľa toho, či si želáte s batériou alebo bez nej, či potrebujete mobilnú registračnú pokladňu alebo takú, ktorá bude stále na jednom mieste. Uvedomujeme si, že pri zariaďovaní prevádzky je dôležitý tiež dizajn či veľkosť jednotlivých zariadení, preto ani tento filter na našej stránke chýbať nemôže.

Zobrazených 1–12 z 38 výsledkov

Show sidebar