Registračné pokladne Elcom – kvalita overená rokmi

Jedným z najznámejších výrobcov registračných pokladníc nielen na našom trhu je spoločnosť Elcom. Slovenská spoločnosť už viac ako dve desaťročia úspešne dodáva svoje produkty ako napríklad pokladničné systémy, registračné pokladnice či tlačiarne do celého sveta. Je preto úplne logické, že registračné pokladnice tejto značky nesmú chýbať ani v našej ponuke.

Podnikáte v službách? Euro-50 môže byť riešením

Registračné pokladnice modelového radu Euro-50 sa vyznačujú kompaktnosťou, spoľahlivosťou a mobilitou. Vďaka tomu sú veľmi obľúbeným riešením i pre menšie prevádzky. Elcom Euro-50 obsahuje 10 – 2000 účtovných položiek, má ergonomický tvar, jednoduché a intuitívne menu, veľké klávesy a je odolná voči otrasom. Tým si určite získa aj vašu priazeň. Bez ohľadu na to, či podnikáte ako majiteľ baru, kaviarne, autoservisu alebo akejkoľvek inej prevádzky. Výborný pomer kvality a ceny ju predurčuje byť jedným z lídrov na trhu kompaktných registračných pokladníc.
Prečítajte si popis, ktorý uvádzame pri každom našom produkte a sami sa rozhodnite, ktorá registračná pokladnica Elcom najlepšie plní vaše požiadavky.

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Show sidebar