Nefiškálne tlačiarne aj do vlhkého prostredia

Nefiškálne tlačiarne slúžia na tlač štítkov, objednávok či iných dokladov. Bývajú ako doplnok k pokladničným systémom či fiškálnym pokladniam. Niektoré modely termotlačiarní Bixolon, ako napríklad Bixolon SRP – F310, ktoré nájdete aj v našej ponuke, sú vyrábané so špeciálnou ochranou, ktorá zabraňuje vniknutiu tekutiny a nečistôt do tlačiarne. Vďaka tejto ochrane sú vhodné aj do vlhších pracovísk, ako sú wellness centrá, kuchyne, bary či reštaurácie.

Vyskladajte si pokladničný systém. Nefiškálne tlačiarne, ktorých spoľahlivosť oceníte

Vďaka komplexnej ponuke produktov na našich stránkach svetpokladni.sk si veľmi jednoducho môžete vyskladať pokladničný systém presne podľa vašich požiadaviek. Naši profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami vám pri výbere radi poradia. Fiškálne aj nefiškálne tlačiarne, POS terminály, elektronické registračné pokladnice, špeciálne softvéry presne pre váš druh prevádzky.

Pri výbere tej správnej POS tlačiarne odporúčame porovnávať ceny a funkčnosť jednotlivých tlačiarní. U nás nakúpite kvalitu, objednáte pár klikmi z pohodlia vašej obývačky či kancelárie a vďaka dostatočným skladovým zásobám máte vašu novú tlačiareň vo vašej prevádzke skutočne veľmi rýchlo.

Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Show sidebar