! Dôležité informácie k objednávaniu zaokrúhľovacieho UPGRADE-u !

1) Objednávka musí byť vykonaná cez náš ESHOP a riadne uhradená. Úhrady budeme prijímať primárne prevodom a v nutnom prípade aj osobne na našej prevádzke. Bez úhrady objednávka nebude ďalej spracovaná.

Pri objednávke prosím postupujte nasledovne:

vyberajte len možnosť “osobný odber” a nie “dobierkou” !

forma úhrady objednávky “prevod na účet” !

2) V “poznámke” objednávky musia byť uvedené údaje Vášho zariadenia. Každý typ zariadenia vyžaduje iný typ údajov. Pri každom type zariadenia je presne uvedené aký údaj je vyžadovaný. Bez uvedenia alebo dodatočného doplnenia požadovaných údajov Vaša objednávka nebude ďalej spracovaná.

3) Objednávka je záväzná a jej stornovanie a vrátenie peňazí po úhrade nebude možné ! Po záväznom objednaní budeme totiž pre Vaše “konkrétne” zariadenie aktualizáciu objednávať priamo u výrobcu a tým pádom ju nie je možné použiť na žiadnom inom zariadení ako na tom Vašom !

Všetky zariadenia sa budú aktualizovať na diaľku, priniesť nám bude treba len zariadenia, ktoré z technických dôvodov na diaľku nebude možné aktualizovať. Pri zariadeniach BOWA a VAROS aktualizáciu výrazne doporučujeme ! VRP pokladnice nie je nutné aktualizovať.

Ďakujeme za pochopenie.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Show sidebar